Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/galdmar.ee/public_html/templates/mega_daggroup/index.php on line 22

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/galdmar.ee/public_html/includes/application.php on line 536
Услуги
banner1.jpg

Pakume ettevõtetele , organisatsioonidele ja eraisikutele:

- Vallas – ja kinnisvara kaitset
- Korra tagamist üritustel – ja valveobjektidel
- Valvesedmestiku projekteerimist , paigaldamist ja hooldamist

- Mehitatud valve

Valve all hetkel Eesti Vabariigi territooriumil üle kahekümmne eri raskusastmega valveobjekti sealhulgas:

- ehitatavad elumajad, kaubandus- tööstuskompleksid
- laokompleksid
- äri –ja büroohooned
- tootmisettevõtted
- õppeasutused ja büroohooned

 

Mehitatud valveteenus

 

Mehitatud valve kasutamine on vajalik olukordadel, kus teised valvelahendused ei ole turvalisuse tagamiseks piisavad. Turvatöötaja esmane ülesanne on ohtlike olukordade ettenägemine ja ennetamine ning kiire tegutsemine ja olukordade lahendamine. Galdmar OÜ turvatöötajad on alati ühtses vormis ja varustatud erivahenditega. Sidevahendite abil on tagatud turvatöötajate pidev (ööpäevane) side juhtimiskeskusega. Häireolukorras edastatakse informatsioon juhtimiskeskusse, kust vajadusel saadetakse sündmuskohale patrullekipaažid ja turvajuht. Vajadusel juhib operatiivselt turva-töötajate ja patrullekipaažide tööd juhtimiskeskus.


Häireolukordades (kuritegelik rünne, tulekahju, pommiähvardus, jne.) informeeritakse juhtimiskeskust, kes saadab viivitamatult objektile antud situatsioonis vajaliku arvu patrullekipaaže ning informeerib politseid ja/või päästeteenistust. Lähtume alati valvatava objekti iseloomust, arvestades kindlasti valveobjekti riskiastet ning Teie vajadusi ja huve. Mehitatud valveteenuse hulka kuuluvad alati, peale turvatöötaja, ka turvajuht, patrullekipaazid, juhtimiskeskus ja sisekontrolliosakond.

 

Igale Galdmar OÜ valves olevale mehitatud valve objektile on määratud turvajuht, kes on kontaktisikuks Galdmar OÜ ja kliendi vahelisel suhtlemisel. Kord kuus või vastavalt kliendi soovile aset leidvatel nõupidamistel vaadatakse koostöös kliendiga üle tehtud tööd, nende kvaliteet ja võimalused valveobjekti turvalisuse taseme hoidmiseks ja parandamiseks. Töökoosolekutel võidakse kokku leppida erinevaid kontrollmehhanisme Galdmar OÜ poolt pakutava teenuse hindamiseks ning edasiarendamiseks. Kasutame oma igapäevatöös vaid turvatöötajaid, kes on läbinud seadusega ette nähtud koolituse ning omavad püsivat töösuhet Galdmar OÜ-ga. Oma töötajate valikutes oleme endale seadnud kindlaks eesmärgiks omada võimalikult väikese tööjõu voolavusega stabiilset meeskonda.

Jälgige meid FaceBookis!Võtke meiega ühendust!

Punane 14a-419/1,
Tallinn, 13514 ,Estonia
Telefon : 56680893, 56680891
Telefon/Fax: 600 9660
E-Mail: galdmar.ou@gmail.com